Wideofilmowanie Zgierz

Kamerzysta na uroczystościach rodzinnych - zalety

Rodzinne uroczystości, takie jak śluby czy komunie, to nie tylko okazja do świetnej zabawy, ale także spotkania z bliskimi osobami. Jednak te piękne chwile bardzo szybko mijają, i warto sobie pozostawić po nich jakąś pamiątkę. Jeśli ktoś decyduje się na takie rozwiązanie, to w pierwszej kolejności wybiera fotografa, ale coraz częściej można też na takich wydarzeniach spotkać kamerzystę. Wielu osobom film z wesela będzie się kojarzył z długimi, trwającymi kilka godzin produkcjami, przy oglądaniu których można się zanudzić. Ale dzisiaj wideofilmowanie Zgierz wygląda zupełnie inaczej, a klienci mają znacznie większe możliwości. Mogą się oczywiście zdecydować na klasyczne nagranie, ale dużym zainteresowaniem cieszą się też krótsze, zmontowane z najciekawszych scen filmy, trwające najwyżej kilkadziesiąt minut. Częstym argumentem podnoszonym przez przeciwników kamerzysty na weselu są koszty. Faktem jest, że za takie usługi trzeba zapłacić, ale w skali wszystkich wydatków związanych z uroczystością okazuje się najczęściej, że wcale nie jest to jakaś wygórowana kwota. A niezaprzeczalnie film pozostanie wspaniałą pamiątką, do której można będzie wracać po latach. Zdjęcia i fotografie to jedynie wybrane sceny, pokazują one piękno danych chwil, ale już nie to, co się działo wcześniej czy później. Natomiast na filmie można będzie usłyszeć słowa wypowiadanej przysięgi małżeńskiej, składane przez gości życzenia czy obejrzeć tańce i zabawy. Uwiecznienie głosu i ruchu to niezaprzeczalna zaleta, to coś, czego nawet najwspanialsze zdjęcia nie pokażą. Dlatego też jeśli ktoś się zastanawia nad obecnością kamery na weselu, komunii czy innym rodzinnym wydarzeniu, to powinien się zdecydować na taką opcję - z pewnością po wielu latach będzie z takiej decyzji bardzo zadowolony.

Kamerzysta Zgierz

Kamerzystów było wielu, czyli jak wybrać najlepszego

Rynek usług filmowych jest całkiem spory, jednak ze względu na to, że praktycznie każdy może świadczyć takie usługi, to znalezienie odpowiedniej osoby wcale nie jest łatwe. I nie chodzi tu tylko o pieniądze, chociaż te oczywiście też są istotne, ale o to, że przy nagrywaniu wesela czy komunii nie będzie możliwości powtórki - kamerzysta musi więc wszystko zrobić tak jak należy już za pierwszym razem. Często taka osoba jest zatrudniana z polecenia, jeśli ktoś znajomy był zadowolony z jej usług, to chętnie ją poleci. Dobrym sposobem na znalezienie kogoś do filmowania jest też internet, bez problemów można w taki sposób trafić na dobrego fachowca. Decydując się na poszukiwania w pierwszej kolejności należy określić swój budżet i oczekiwania względem samego filmu, rozpiętość cen za takie usługi jest bowiem dość duża. Ceny te zależą między innymi od czasu poświęconego na nagrywanie i późniejszy montaż, doświadczenia danej osoby oraz sprzętu, jaki jest przez nią używany. Te dwie ostatnie kwestie warto dokładniej omówić, zwłaszcza zwracając uwagę na to, czy osoba z którą się rozmawia będzie się zajmować nagrywaniem, czy jednak zrobi to ktoś inny. Zdarzają się bowiem sytuacje, że ustalenia są prowadzone z jedną osobą, a ostatecznie na uroczystości pojawi się inny kamerzysta Zgierz, o którym niewiele wiadomo. Obowiązkowo należy też zadbać o wszystkie kwestie formalne, chociażby o sprawdzenie, czy będzie możliwość nagrywania w kościele. Wszystko, co zostanie ustalone, powinno zostać spisane w umowie, która ma stanowić zabezpieczenie dla obu stron. Taka umowa powinna zawierać między innymi informacje o dacie i miejscu uroczystości, zakresie ustalonych usług, a także zasadach postępowania w losowych przypadkach.

Filmowanie Zgierz

Informacje o naszym studiu

Nasze studio to kilkadziesiąt lat praktyki i doświadczeń, przekazywanych kolejnym pokoleniom miłośników fotografii i filmowania. Usługi związane z filmowaniem ślubów, komunii i innych rodzinnych uroczystości świadczymy między innymi w Zgierzu, ale też w innych okolicznych miejscowościach. Wszystkie osoby z naszego studia posiadają wysokie kompetencje i bogate doświadczenie, cały czas doskonalimy swój warsztat i umiejętności. Filmowanie Zgierz traktujemy nie tylko jako codzienną pracę, ale też jako pasję, której poświęcamy mnóstwo czasu. Dzięki temu zawsze staramy się, żeby realizowane przez nas nagrania spełniały wszystkie wymagania klientów. W kwestii ustaleń jesteśmy bardzo elastyczni, chętnie dopasowujemy się do oczekiwań i sugestii zleceniodawców. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładnie ustalając szczegóły i dopinając wszystko "na ostatni guzik". Przekłada się to na zadowolenie naszych klientów, którzy cenią nasze studio za wysoką jakość realizacji, profesjonalną obsługę oraz konkurencyjny poziom cen.

Bardzo dobrze wiemy, że jakość nagrań nie zależy tylko od umiejętności, ale też używanego do tego sprzętu. Dlatego też w naszej pracy stosujemy wyłącznie profesjonalne urządzenia renomowanych marek, sprawdzone i niezawodne. Używane przez nas kamery są lekkie i poręczne, zapewniają jednocześnie doskonały dźwięk i obraz. Posiadamy także zdalnie sterowanego drona, który otwiera nowe możliwości jeśli chodzi o ujęcia z wysokości. Dużo pracy i wysiłku wkładamy w ostateczny montaż. Do tego celu używamy zaawansowanego sprzętu komputerowego oraz specjalistycznych programów, pozwalających na uzyskanie ciekawych efektów specjalnych. Dzięki temu nasze filmy stanowią świetną pamiątkę, do które można będzie wracać po latach.