Fotobudka

Fotobudka to przenośne urządzenie do robienia śmiesznych zdjęć - zapewnia rewelacyjną zabawę, potrafi rozkręcić każdą imprezę! 

Z nami nie ma mowy o nudzie... świetnie sprawdza się na imprezach firmowych, weselach, studniówkach, akcjach promocyjnych. 

Koszt fotobudki to 500 zł. za 2 godz. Każda następna 1 godz. to 100 zł. Dojazd do 20 km. gratis. Otrzymujesz zdjęcia bez limitu, gadżety (maski, okulary, peruki i inne), galerię internetową wszystkich wykonanych na imprezie zdjęć, płytę CD z wszystkimi zdjęciami po imprezie, asystent.Event Print

Event print pozwala skorzystać Twoim gościom z natychmiastowego wydruku zdjęć ze swoich smartfonów. Doskonale sprawdzi się zarówno podczas wesela, studniówki jak i gali biznesu lub jakiejkolwiek innej imprezy. Podstawową przewagą nad tradycyjną fotobudką jest fakt,
że Twoi goście nie będą musieli oczekiwać w kolejce do zrobienia sobie zdjęcia. Robią je kiedy chcą i gdzie chcą, wysyłają bezprzewodowo do drukarki i cieszą się wspaniałą pamiątką z imprezy. Koszt 500 zł.
za 2 godz. Każda następna 1 godz. to 100 zł. Dojazd do 20 km. gratis.
 
prev next