Wideofilmowanie Kutno

Wesele, chrzest, komunia - to tylko niektóre z rodzinnych wydarzeń, po których warto pozostawić jakąś pamiątkę. Pamiątką tą na pewno będą zdjęcia i fotografie, czy to wykonane przez zawodowego fotografa, czy zrobione przez gości. Ale warto też pomyśleć o tym, żeby taką uroczystość sfilmować, profesjonalnie przygotowany film to zupełnie nowe możliwości i nowe spojrzenie na dane wydarzenie po latach. Zaletom zdjęć nikt nie zaprzeczy i chyba nikt nie chce zaprzeczać. Film stanowi świetne ich uzupełnienie, przede wszystkim dlatego, że pokazuje to, co się działo w zupełnie inny sposób. O ile na fotografiach uwieczniane są piękne, ale ulotne momenty, to na filmie można zobaczyć wszystko to, co się działo wcześniej czy później. Drobne gesty, uśmiechy, emocje, a przede wszystkim ruch i dźwięk - to wszystko można uwiecznić za pomocą kamery, żeby móc po latach wrócić i z łezką oku powspominać świetną zabawę.

Wiele osób uważa, że nie jest im potrzebny kamerzysta na weselu, inne nie wyobrażają sobie tej wyjątkowej uroczystości bez nagrania wszystkiego, co się w czasie niej działo. Ważnym, często podnoszonym argumentem są koszty związane z realizacją tej usługi. Faktem jest, że wideofilmowanie Kutno jest pewnym wydatkiem, z którym jak najbardziej trzeba się liczyć przy planowaniu całości. Wiąże się to z dużą ilością pracy, jaką trzeba włożyć zarówno w samo nagrywanie, jak również późniejsze zmontowanie materiału, poprawki oraz dopasowanie napisów i muzyki. Wszystko to może zająć nawet kilkadziesiąt godzin, a to będzie miało przełożenie na kwotę, jaka będzie do zapłacenia. Trzeba jednak pamiętać o jednej, bardzo ważnej rzeczy. Otrzymany film to pamiątka, do której zawsze będzie można wrócić. Nawet jeśli zatrą się szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia, to ponowne odtworzenie video relacji z niego z pewnością będzie wyjątkowym przeżyciem.

Kamerzysta Kutno

Jak wybrać dobrego kamerzystę

Jeżeli ktoś się zdecyduje na wynajęcie kamerzysty na swoje wesele czy inną rodziną uroczystość, to musi jeszcze znaleźć odpowiednią osobę. Pierwszą sprawą, o jakiej należy pomyśleć, jest ustalenie budżetu oraz zakresu wykonywanych usług. Im więcej kamerzysta będzie musiał poświęcić czasu na filmowanie oraz montaż, tym więcej trzeba będzie zapłacić za jego usługi. Duże znaczenie ma długość samego filmu - jak się okazuje, te najkrótsze często wymagają najwięcej pracy przy wyborze najlepszych scen. Mając już wstępnie wytypowanego kandydata należy się z nim spotkać i porozmawiać. Taka rozmowa jest nie tylko okazją do jego poznania, ale też zadania kilku ważnych pytań, na przykład związanych z dotychczasowym doświadczeniem, posiadanym sprzętem, czasem realizacji zleceń czy możliwościami dopasowania oferty do indywidualnych preferencji. W czasie spotkania warto też poprosić o prezentację dotychczasowych realizacji, dzięki temu będzie okazja zaznajomienia się z warsztatem i używanymi efektami. Jeśli idealny kamerzysta zostanie już wyszukany, to obowiązkowo należy podpisać z nim umowę. Jest to o tyle ważne, że często ustalenia wychodzą poza standardową ofertę, i ich spisanie pozwoli zabezpieczyć obie strony w przypadku ewentualnych nieporozumień. Umowa powinna poza danymi zleceniodawców i kamerzysty powinna zawierać dokładny zakres usług do wykonania, ustaloną za nie cenę, a także czas na dostarczenie gotowego filmu. Trzeba też pamiętać o jeszcze jednej ważnej sprawie, a mianowicie wolnych terminach. Filmowanie Kutno cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego też cenieni na rynku kamerzyści mogą mieć wszystko zajęte nawet kilka miesięcy do przodu.

Filmowanie Kutno

Dlaczego nasze studio

Kilkadziesiąt lat praktyki i doświadczenia na rynku, setki zadowolonych klientów - takimi osiągnięciami może się pochwalić niewiele firm działających w branży filmowania imprez i rodzinnych uroczystości. Nasze studio jest z tego dumne, tak samo jak dumne jest z każdego nowego filmu, który dajemy klientowi. Nasi klienci otrzymują od nas przede wszystkim pamiątkę na całe życie, pamiątkę, do której z nostalgią i radością będą wracać po latach. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, żeby ta pamiątka spełniła wszystkie ich oczekiwania, żeby byli z niej w pełni zadowoleni. Dbamy o to na kilku płaszczyznach. Przede wszystkim wiemy, jak ważne jest nagranie wszystkiego, co istotne podczas uroczystości. Do tego są potrzebne zarówno umiejętności i doświadczenie, jak również odpowiedni sprzęt, a ani jednego ani drugiego nam nie brakuje. Kamerę zawsze biorą do ręki osoby doskonale znające swój warsztat, które traktują to nie tylko jako pracę zawodową, ale jako hobby, któremu poświęcają mnóstwo czasu. O sprzęt także nie musimy się martwić - do dyspozycji mamy profesjonalne, markowe urządzenia, świetnie radzące sobie w każdych warunkach. Kamery, których używamy, są lekkie i poręczne, a jednocześnie doskonale nagrywają obraz i dźwięk. Dużą wagę przykładamy też do końcowego montażu, tu z kolei posługujemy się nowoczesnym sprzętem komputerowym oraz zaawansowanymi programami do obróbki filmów. To, co nas wyróżnia na rynku, to indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasi klienci mogą, a wręcz powinni mieć swoją wizję i oczekiwania co do zakresu usług, a każdy nasz kamerzysta Kutno na pewno te oczekiwania spełni. U nas nie ma problemu z nietypowymi pomysłami - zawsze jesteśmy otwarci na to, co ktoś sobie życzy.